Posted by in Rozstanie | Comments Off

4 Rzeczy Jaki Nie Należy Robić Przy Byłej Partnerce

Kiedy mężczyzna “dostał kosza” zaczyna zachowywać się nieracjonalnie. Sam wiesz, że niektóre rzeczy były dla Ciebie niedopuszczalne w przeszłości, a teraz jesteś wstanie je robić, aby odzyskać miłość.

Problem leży w tym, że twoja była partnerka dobrze wie, że miałeś inne przekonania w przeszłości i jesteś gotów je zmienić, dla niej. Niestety takie działanie powoduje utracenie szacunku partnera.

Dlatego postanowiłem dać drogowskaz czego lepiej nie robić przy byłej partnerce, aby nie pogrzebać swoich szans.

1. Nie próbuj jej przekonać logicznie – emocje są zawsze silniejsze od logiki. Pewnie zauważyłeś, że większość naszych decyzji podejmujemy pod wpływem emocji, a nie logiki.
Kobiety jeszcze bardziej niż mężczyźni podejmują emocjonalne decyzje. Dlatego próba przekonania jej na poziomie logicznym nie ma sensu. Dopóki nie zmienisz jej emocji, dopóki nie zmienisz jej decyzji. Zmień emocje, które odczuwa, a ona zmieni decyzje. Jeżeli masz z tym problem wypróbuj mój pełny kurs jak odzyskać dziewczynę.

artykuł o tym czego nie robić po rozstaniu

2. Nie pisz do jej znajomych – niektórzy uważają, że są wstanie zmienić kobiecą decyzję prosząc znajomych o pomoc. Nie ma nic gorszego niż wysyłanie znajomych. Jak mówiłem wyżej. Nie zmienisz jej decyzji na poziomie logicznym. Używając znajomych, jedynie możesz zaprzepaścić swoje szanse i jeszcze bardziej ją odepchnąć od Ciebie.

3. Wysyłanie kwiatów – próba przekupstwa jest jedną z gorszych taktyk. Nie można kupić atrakcyjności. Dobra wiadomość jest taka, że atrakcyjność można zdobyć za darmo. Nie próbuj kupić jej uwagi, ponieważ to nigdy nie kończy się dobrze.

4. Przeprosiny i błaganie o powrót – kiedy zaczynasz obiecywać zmianę, stajesz się mało wiarygodny. Twoja partnerka ma świadomość, że nie zmienisz się od tak. Tym samym znów na poziomie logicznym próbujesz przekonać ją do siebie.

Unikając tych 4 ważnych rzeczy zyskujesz znaczącą przewagę nad innymi. Większość mężczyzn popełnia, te karygodne błędy i tym samym kopią sobie grób.

Comments are closed.

4 Rzeczy Jaki Nie Należy Robić Przy Byłej Partnerce | Blog o tym jak odzyskać dziewczynę