Posted by in Rozstanie | Comments Off

Gdy Była Dziewczyna Przekłada Spotkania…

jak wrócić do siebiePytanie Czytelnika:

Witaj wczoraj zerwała, ze mną dziewczyna powiedziała, że moje zaangażowanie jest takie sobie. Nie wiem dlaczego tak postąpiła mówiłem, że ja kocham proponowałem spotkania, a ona odmawiała… ciągle odmawiała przesuwała
spotkania i wynajdowała moje wady dla mnie, to blachostki, ale czułem się jakby to ona stawiała mi warunki w tym związku co mam zrobić, żeby ją odzyskać i zmienić, tę sytuacje. Proszę o pomoc

Moja Odpowiedź:

Witaj Przyjacielu.

Napisałeś mi „czuję się jakby ona stawiała warunki” i rzeczywiście czujesz się prawidłowo, ponieważ tak jest. Twoja była dziewczyna przesuwa spotkania, wynajduje twoje wady, ponieważ dokładnie wie, że może stawiać warunki. Jesteś jak marionetka w jej rękach. Wystarczy, że pociągnie za sznurek, a Ty jesteś gotowy rzucić wszystko.

Mam dla Ciebie złą wiadomość. Kobiety nie szanują takich mężczyzn, a na pewno ich nie kochają. Postaw się w odwrotnej sytuacji. Zrywasz z zdesperowaną dziewczyną, a ona staje dla Ciebie na głowie. Robi dosłownie wszystko, abyście do siebie wrócili, a gdy jej mówisz „za mało się starasz”, ona odchodzi od zmysłów.  Czy dzięki temu kochasz ją bardziej? No jasne, że nie.

Teraz sam widzisz, że twoje zachowanie jest zabawne.

Jesteś jednym z tych mężczyzn, którzy są niepewni siebie. Niestety kobiety nie czują atrakcyjności do takich facetów. Musisz się zmienić jeżeli chcesz odzyskać dziewczynę.

Nie możesz być na każde jej skinienie. Nie próbuj zrozumieć na poziomie logicznym jej zachowania, ponieważ z tej perspektywy jest nieracjonalne. Atrakcyjność jest nieracjonalna. Kiedy następnym razem przełoży spotkanie, nie panikuj. Ty również przełóż termin na inny czas. Gdy wytyka twoje wady, powiedź „próbujesz mnie poderwać? :) ”. Dzięki temu zmieniasz sytuację i stawiasz ją w pozycji obronnej.

UWAGA: Mój sposób na odzyskanie partnerki jest bardzo prosty. Przygotowałem dla Ciebie 4 tygodniowy plan, który z pewnością Tobie pomoże. Wszystko dzięki wiadomościom SMS, które są tak skonstruowane, aby pokazać, że jesteś nowym, lepszym mężczyzną, którego należy szanować. Kliknij tutaj, aby przejść do dalszej części.

Wpisali, aby tutaj wejść

  • jak odzyskać dziewczynę

Comments are closed.

Gdy Była Dziewczyna Przekłada Spotkania… | Blog o tym jak odzyskać dziewczynę